УВАГА! Прощання з героєм – Юрієм Олещенком!

Дата: 17.03.2023 08:27

УВАГА! Прощання з героєм – Юрієм Олещенком!

11 березня 2023 року, відважно захищаючи свободу і незалежність нашої Батьківщини, біля  Кремінної Луганської області героїчно загинув наш земляк Юрій Олещенко (1988 р.н.) – хоробрий і достойний син України та гордість своїх батьків.

Сьогодні,  17 березня, орієнтовно о  14.00 год. з м. Борзни вирушить кортеж з тілом Героя і переміщатиметься за маршрутом Борзна - Шаповалівка - Велика Доч - Високе – Галайбине. Просимо мешканців громади гідно, із державною символікою та квітами, зустріти траурний кортеж та провести нашого земляка!

Прощання з Героєм проходитиме 18 березня о 13.00  в с.Галайбине,             вул. Веселий Гай, 69. Поховання відбудеться на кладовищі в с. Галайбине.

17-18 березня 2023 року оголошено Днем жалоби у Височанській сільській територіальній громаді, тому прохання приспустити Державні прапори.

Вічна слава Герою!