A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Служба у справах дітей Височанської сільської ради інформує про підсумки роботи за 2022 рік

Дата: 02.02.2023 15:25
Кількість переглядів: 57

 

      Пріоритетними завданнями служби у справах дітей Височанської сільської ради є соціальний захист дітей та розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З цією метою рішенням 13 сесії Височанської сільської ради від 16.12.2021 року затверджено «Програму попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на 2022-2024 роки».

      Так, станом на 01.01.2023 року на первинному обліку служби у справах дітей перебувало 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 9 дітей, що потрапили в складні життєві обставини, які введені до Єдиного електронного банку даних.

     У 2022 році проведено 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини та підготовлено               1 попередження батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків.

         У громаді функціонують 1 ПС в с. Носелівка (переїхали у м.Варву), де перебуває 2 вихованці (діти – сироти, діти позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа, що походять з інших територій) та 1 сім`я опікунів/піклувальників.

           Протягом 2022 року систематично проводилися рейди щодо обстеження матеріально-побутових умов сімей, які з метою  супроводу та систематичного контролю за утриманням та вихованням дітей  у таких сім’ях.  З членами родин проводяться  психолого-педагогічні бесіди,  батькам надаються рекомендації  щодо виховання дітей, їх правового і соціального захисту.

                Упродовж 2022 року службою у справах дітей у взаємодії з фахівцем із соціальної роботи, представниками Борзнянського відділення поліції, органами освіти проведено                         9 рейдів «Діти вулиці»,  « Вокзал», обстежено матеріально-житлові умови 35 сімей.

       Службою у справах дітей здійснювалася систематична робота стосовно з’ясування обставин, через які діти не навчаються та вживаються заходи щодо повернення їх до закладів освіти.

Злочини за участю дітей у 2022 році відсутні.

           Питання забезпечення професійного, об’єктивного, своєчасного розгляду заяв, пропозицій, скарг громадян щодо додержання соціально-правового захисту дітей залишається одним з пріоритетних напрямків роботи служби у справах дітей.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень