“Ковідну” тисячу можна передати у підтримку ЗСУ. Як це зробити.

Дата: 28.02.2022 10:20

Кошти з “єПідтримки”, так звану “ковідну” тисячу, тепер можна перерахувати на допомогу українським збройним силам. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Підтримати наших мужніх оборонців можна завдяки мобільному застосунку з онлайн-платежів Portmone. Як перерахувати Перейдіть у Portmone натиснувши на кнопку нижче; Вкажіть суму, яку хочете передати на підтримку українських збройних сил; Сплатіть без жодної комісії своєю карткою “єПідтримка”.

ПІДТРИМАТИ

Ваша підтримка надійде на рахунок Фонду “Повернись живим”. Кожна гривня, яку ви передали українським військовим, може врятувати життя.

Оригінал статті - на сайті Українського кризового медіа-центру: https://uacrisis.org/uk/zsu-pererahuvaty