A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал» на території громади.

Дата: 30.11.2021 11:37
Кількість переглядів: 514

З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні, що ґрунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини, 29 листопада 2021 року, начальником  служби у справах дітей Височанської сільської ради спільно з дільничним офіцером поліції та з фахівцем із соціальної роботи проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал» на території громади.

У ході проведення заходу обстежено умови проживання  сімей, діти яких перебувають на обліку та контролі служби у справах дітей, проаналізовано умови проживання, виховання та розвитку дітей. З батьками проведено необхідні бесіди щодо здорового способу життя, створення належних умов для виховання дітей, виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарних норм в помешканнях та дотримання вимог карантину.

Також здійснено робочий візит в Новомлинівський старостинський округ. Під час візиту поспілкувалися   з старостою Роєвою Н.І. та детально обговорили   проблемні питання , щодо сімей, які  перебувають в складних життєвих обставинах, або мають загрозу потрапити в такі обставини на території округу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень