Бажаємо нашим командам лише перемог!

Дата: 22.02.2021 10:17

20 та 21 лютого 2021 р. у м. Борзні були зіграні ігри у групі «А» і групі "Б" другої ліги відкритого чемпіонату Борзнянської ОТГ з футзалуКоманди «Колос» (с. Високе) та «Зірка» (с.Носелівка) ввійшли в четвірку команд, які боротимуться за медалі. Заключні змагання відбудуться 7 березня. Бажаємо нашим командам лише перемог!

21 лютого фінішував перший відкритий клубний чемпіонат Борзнянської ОТГ з настільного тенісу. Серед 18 команд носелівські тенісисти гідно відстояли спортивну честь Височанської територіальної громади. У вищій лізі золото і бронзу отримали команди «Зірка» та «Динамо». У першій лізі бронза у команди «Колос». Вітаємо наших спортсменів з перемогою!!!

Також хочемо подякувати небайдужим жителям Височанської громади Дорошенку О.Ф., Миснику А.І., Шалапуді П.Д., Прокопію Ю.Г., Чечелю А.Д., Стеценку І.С.  та ПП «Артанія-Агро», ТОВ «Ланагропрод»  за фінансову підтримку команд.