A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 21.08.2020 09:21
Кількість переглядів: 353

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 20 серпня 2020 року під головуванням голови сільської ради  Норикової Л.В. відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, в якому взяли участь члени комісії та дотичні до охорони дитинства структурні підрозділи та посадові особи.

На порядок денний були винесені питання про доцільність влаштування 4-х дітей до закладів інституційного догляду та виховання дітей та про стан виконання батьківських обов’язків.

На комісії було розглянуто нові нормативно - правові документи, якими передбачено удосконалення механізмів соціального захисту дітей, зокрема: постанову Кабінету міністрів України від 1 червня 2020 року № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», та постанову Кабінету міністрів України від 1 червня 2020 року № 586 «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», яка передбачає новий порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд та виховання дітей.

З кожного заслуханого на комісії питання прийнято відповідне рішення, виконання якого спрямовано  на захист прав та інтересів дітей.

                                               За інформацією служби у справах дітей

                                                                                                                    Височанської сільської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень