Вечірній профілактичний рейд «Дозвілля »

Дата: 17.08.2020 15:55

Начальником служби у справах дітей Дорошенко Ю.В., начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Харченко Н.О., директором КЗ «Центр надання соціальних послуг» Ушкаленко Л.Я. спільно з дільничним офіцером поліції Борзнянського відділення поліції Миколаєнком О.М. було проведено вечірній профілактичний рейд «Дозвілля» по закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг та  громадського харчування та по місцям загального відпочинку Височанської ОТГ етою рейду було:

- проведення комплексних заходів щодо виявлення дітей, схильних до вчинення правопорушень;

- виявлення порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами дітям у розважальних та торгівельних закладах;

- вилучення з вулиць дітей які залишилися без нагляду дорослих після 22:00;

- профілактично-виховна робота серед неповнолітніх.

За результатами слід відзначити прикрий факт того, що були виявлені неповнолітні із числа учнів старшокласників, які проводили своє дозвілля на вулицях громади в пізній вечірній час. Також було виявлено компанію старшокласників, що спілкувалися за пляшкою алкогольного напою.

З усіма виявленими проведені попереджувальні профілактичні бесіди щодо наслідків вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління та правопорушень.

Учасниками рейду проведено роз’яснювальну роботу із персоналом та адміністрацією усіх відвіданих закладів, пояснили їм правові наслідки недотримання законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, в яких провадиться діяльність у сфері розваг та в закладах громадського харчування у нічний час, а також про заборону продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім .

Служба у справах дітей

Височанської сільської ради