A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Робочий візит до Великодочинського старостинського округу

Дата: 11.08.2020 09:40
Кількість переглядів: 440

10.08.2020 року начальником служби у справах дітей Височанської сільської ради – Дорошенко Ю.В. та фахівцем із соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг» - Боклаг Я.М. було проведено робочу зустріч у Великодочинському старостинському окрузі з в.о. старости Музиченком О.І.. Під час зустрічі провели бесіду про удосконалення  механізмів  соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, упередження   їх потрапляння до закладів інституційного догляду та виховання дітей.

Під час обговорення наголошено на забезпеченні виконання постанови КМУ України від 01.06.2020 року №585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставин».

Також спільно з  в.о. старости було здійснено відвідування сімей з дітьми, батьки яких ухиляються від належного виконання батьківських обов’язків та багатодітних сімей.

           В ході проведення рейду, із батьками, згідно норм чинного законодавства у сфері захисту прав дітей, проведено роз’яснювальну бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків та фахівцем із соціальної роботи було роз’яснено нову методику нарахування соціальної допомоги .

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень