Зустріч із сім’ями, діти з яких перебували в інтернатних закладах

Дата: 05.08.2020 16:45

04 серпня 2020 року начальником служби у справах дітей Дорошенко Ю.В., начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Харченко Н.О. та фахівцем із соціальної роботи Боклаг Я.М. було проведено зустріч з сім’ями, діти з яких навчалися в інтернатних закладах.

Батькам було детально роз’яснено новий порядком зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року №586.

За результатами 2019-2020 навчального року на цілодобовому перебуванні в закладах інституційного догляду з Височанської ОТГ перебувало 6 дітей. 1 дитина закінчила інституційний заклад та на даний час отримує послуги з соціальної інтеграції в соціальний простір.

В ході зустрічі було з’ясовано наміри батьків та перспективи того, скільки дітей з 1 вересня 2020 року підуть до школи за місцем проживання.

Так , є перспектива , що 3 дітей з 5 – ти 1 вересня  підуть до школи за місцем проживання.

Будемо і надалі прикладати максимум зусиль для того,  щоб кожна дитина зростала і виховувалася в сім’ї.

Начальник  служби у справах дітей

Юлія ДОРОШЕНКО