A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Височанській ОТГ

Дата: 05.08.2020 16:44
Кількість переглядів: 409

 

Реформа інституційної системи – це  не тільки закриття закладів, а перш за все розвиток послуг в громадах, це зменшення сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, це робота з населенням щодо відповідального батьківства, це покращення  соціального благополуччя сімей в цілому. 

Так, 04 серпня 2020 року під головуванням голови Височанської сільської ради Норикової Любові Василівни відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Височанській ОТГ.

На порядку денному було питання про стан виконання  Плану заходів щодо реформування системи інституційного догляду і виховання дітей на території Височанської сільської ради на 2020-2026 рр.

Начальник Служби у справах дітей Височанської сільської ради Юлія Дорошенко  зазначила, що формування  системи, яка забезпечить право дитини на проживання, догляд і виховання в сім'ї або умовах максимально наближених до сімейних, доступ до якісних соціальних, освітніх, медичних послуг є пріоритетним напрямком нашої спільної праці. 

Членами робочої групи також висвітлено проблемні питання, що виникають під час реалізації плану розвитку системи соціальних послуг для підтримки дітей і сімей у Височанській громаді, та надані пропозиції щодо їх вирішення. 

За результатами засідання прийняті відповідні рішення, що спрямовані на захист інтересів дітей нашої громади.

 

Начальник  служби у справах дітей

Юлія ДОРОШЕНКО

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень