A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

До уваги батьків!

Дата: 15.04.2020 12:07
Кількість переглядів: 319

В період карантину діти мають бути в родині і в безпеці! У даний період, коли заклади освіти закриті на карантин, послаблюється батьківський контроль та трапляються випадки залишення дітей без нагляду, що може коштувати дитині життя!

 Шановні батьки! Говоріть з своїми дітьми про правила гігієни, про правила безпечної комунікації з незнайомцями, про наслідки шкідливих звичок, про насилля, яке їх може підстерігати, про карантинні заходи... Якщо цього не робити, інформаторами стануть інші люди, які запропонують наркотики, алкоголь та інші засоби комунікації.

Нагадуємо: не залишайте дітей вдома самих; виховуйте у них свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності, намагайтеся менше ходити в гості, не відвідувати громадські місця та уникайте великого скупчення людей, одягайтесь відповідно до погоди на вулиці та оберігайте себе від переохолодження, частіше провітрюйте кімнати, завжди мийте руки з милом.

 Адміністративним і кримінальним законодавством передбачена відповідальність за дії чи бездіяльність, що: порушують обов'язки з виховання, навчання, утримання дітей та підлітків; призводять до жорстокого поводження з ними; спрямовані на втягнення неповнолітніх у протиправну чи злочинну поведінку; порушують їх майнові, трудові та інші права; загрожують їх нормальному статевому розвитку тощо.

 Будьте відповідальними батьками перед вашими дітьми та громадою!

 Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!!! Будьте здорові! Бережіть себе та своїх дітей!

                                                                          

 

Начальник служби у справах дітей

Юлія ДОРОШЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень