A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

У рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Чернігівській області»

Дата: 16.04.2020 08:42
Кількість переглядів: 349

У період запровадження на всій території України режиму надзвичайної ситуації, спричиненої поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, із- за кордону повернулися тисячі громадян України, серед яких можуть бути особи, які постраждали від торгівлі людьми.

Департамент сімї, молоді та спорту облдержадміністрації як регіональний координатор з питань протидії торгівлі людьми звертає особливу увагу на необхідність ужити заходів щодо виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та недопущення потрапляння осіб у ситуацію торгівлю людьми, застосовуючи при цьому максимально можливі методи інформування населення шляхом проведення інформаційно-просвітницької роботи.

У рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії субєктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Чернігівській області» розроблено «Карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область» на основі сервісу Google maps (https://sites.google.com/view/nmimap-chemihiv/). Громадською організацією «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та Департаментом сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації проведено роботу щодо створення електронного довідника, який має сприяти кращому доступу населення до інформації про захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та підвищенню якості міжвідомчого співробітництва в процесі надання допомоги таким особам. Цкй довідник містить розділи з контактними даними субєктів, задіяних у Національному механізмі взаємодії (НМВ) на обласному та районному рівнях.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень