A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

обстежено умови проживання дітей

Дата: 09.04.2020 15:01
Кількість переглядів: 432

08 квітня 2020 року начальником служби у справах дітей Височанської ОТГ Дорошенко Ю.В. спільно з сільським головою Нориковою Л.В. та директором ЦНСП було обстежено умови проживання дітей, які виховуються в ДБСТ та сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час проведення рейду були обстежені умови проживання 10 сімей, в яких виховуються 35 дітей, про що складено відповідні акти.

В ході рейду з батьками проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо посилення карантину, нових обмежувальних заходів та юридичних наслідків неналежного виконання батьківських обов’язків.

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед дітей, які проживають у складних життєвих обставинах, дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування сім’ям було вручено набори до складу яких входять засоби гігієни, маски та антисептик.

Сім’ї, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також сім’ї з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах знаходиться під постійним контролем суб’єктів соціальної роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень