A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Робочий візит до Новомлинівського старостинського округу

Дата: 18.02.2020 15:09
Кількість переглядів: 455

Робочий візит

до Новомлинівського старостинського округу

 

 

17.02.2020 року начальником служби у справах дітей Височанської сільської ради Дорошенко Ю.В. була проведена планова, згідно графіку, робоча зустріч із в.о. старости Новомлинівського старостинського округу  Микитенко А.М. щодо організації інформаційно – методичної роботи по захисту прав і законних інтересів дітей. Були обговорені також і заходи невідкладного реагування щодо дітей, які зазнали жорстокого поводження, в тому числі домашнього насильства, життю або здоров’ю яких загрожує небезпека.

 Також  в ході робочого візиту, спільно з фахівцем із соціальної роботи та в.о. старости було здійснено відвідування сімей з дітьми, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

           В ході проведення рейду, із батьками, згідно норм чинного законодавства України у сфері захисту прав дітей, проведено роз’яснювальну бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення жорстокого поводження з дітьми та дотримання законних прав та інтересів дітей у процесі виховання, навчання та розвитку дитини.

В кінці зустрічі було проаналізовано та узагальнено інформацію щодо дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з метою попередження фактів насильства в сім’ї щодо дітей та посилення контролю за умовами проживання таких дітей.   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень