Робоча зустріч Асоціації об’єднаних територіальних громад Чернігівщини !

Дата: 30.09.2019 14:25

26 вересня 2019 року голова Височанської  сільської ради  взяла участь у засіданні Асоціації об’єднаних територіальних громад Чернігівщини. Захід проходив у приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій.

Під час засідання були розглянуті наступні питання:

• перспективи реформи децентралізації, адміністративно-територіальної реформи, позиції органів місцевого самоврядування;
  • проблеми та перспективи місцевих бюджетів на 2020 рік.

Також було обговорено Проект відповідних змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», які підготовлені Мінрегіоном та які Уряд схвалив 25 вересня 2019 року.

Зустріч відбулася за участю представників громадськості, депутатів та керівництва Чернігівської обласної ради, Районних рад і об’єднаних територіальних громад Чернігівщини, народних депутатів по округу №205 – Семінського Олега Валерійовича, №206 – Полякова Антона Едуардовича, №207 – Зуєва Максима Сергійовича, №209 – Зуба Валерія Олексійовича.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)