A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Підвищення кваліфікації начальників ССД

Дата: 17.09.2019 09:13
Кількість переглядів: 505

 

Міністерством соціальної політики України з 2019 року розпочато систему підвищення кваліфікації начальників служб у справах дітей місцевих органів влади (на виконання Указу Президента України від 12 січня 2018 року № 5). Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики від 25.01.2019 № 107 «Про затвердження Плану підвищення кваліфікації працівників соціальної сфери у 2019 році», впроваджується професійна програма підвищення кваліфікації керівників служб у справах дітей.

Від Височанської сільської ради об’єднаної територіальної громади  у професійній програмі взяла участь начальник служби у справах дітей Дорошенко Юлія Вікторівна. За результатами успішного навчання, яке проходило з 9 по 13 вересня та складалося з 32 годин самопідготовки та 40 годин денної форми навчання  (всього - 72 години) на базі Центру підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики України, слухачі отримали відповідні свідоцтва. 

Особливість цього навчання пов’язана насамперед із тим, що в Україні на даний час не створено систему підготовки кадрів для роботи у сфері захисту прав дітей, що зумовлює не завжди високій рівень роботи місцевих органів влади у цих важливих для громад питаннях.

Безпека дітей залежить від вчасного і кваліфікованого їх захисту працівниками служб у справах дітей. Запропоновані у програмі комплекси тематичних занять забезпечили належну теоретичну та практичну допомогу начальникам служб у справах дітей в оволодінні фаховим рівнем відповідної діяльності.


 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень