A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Профілактичний  захід-рейд «Урок»

Дата: 06.09.2019 15:19
Кількість переглядів: 1377

 

 

 

З метою перевірки умов утримання та виховання дітей у  сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, а також виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності 06 вересня 2019 року служба у справах дітей Височанської сільської ради спільно з працівниками відділу світи, культури, молоді та спорту Височанської сільської ради та представником Борзнянського відділення поліції провели у закладах освіти Височанської об’єднаної територіальної громади Всеукраїнський профілактичний захід-рейд “Урок”. 

                  В ході проведення рейду  були проведені профілактичні бесіди з учнями щодо належного відвідування занять, ознайомлено їх із відповідальністю за вчинення правопорушень та обов’язками учнів. Також були прочитані лекції на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх за вчинення злочинів» та «Що таке булінг в школі та як з ним боротися».

Під час перевірок було встановлено, що двоє дітей шкільного віку не приступило до навчання по причині ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків, за що останні будуть притягнуті до відповідальності за ч. 1 ст. 184 КУпАП. Також здійснено відвідування сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та з’ясували потреби сімей щодо підготовки дітей до осінньо – зимового сезону. За результатами виїздів були складені акти обстежень. 

Служба у справах дітей інформує, що ухилення батьків або осіб, що їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх осіб, згідно зі ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення, тягне за собою відповідне покарання.

Служба у справах дітей Височанської сільської ради

 


 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень