Діяльність служби

акція «Миколай про тебе не забуде»

Завдяки учасникам які долучаються до акції «Миколай про тебе не забуде»  працює канцелярія св.Миколая, помічники готують подарунки дітям.

16:47 13.12.2019

Відбулася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Височанському ОТГ дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

15:59 10.12.2019

Стартує благодійна акція «Миколай про тебе не забуде»

День Святого Миколая - це прекрасна українська традиція, що сповнена чарівним духом, дитячим щастям та вчить нас всіх безкорисливо обдаровувати тих, кого ми любимо, про кого піклуємось і тих, хто цього потребує. У нас – добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, адресуючи їм подарунки.

16:51 03.12.2019

Реалізація проекту «Соціальні послуги в громадах – підтримала реформи соціальної політики в Україні»

В рамках реалізації проекту «Соціальні послуги в громадах – підтримала реформи соціальної політики в Україні» 03 – 09 листопада представники сфери соціальних  послуг з об’єднаних територіальних громад Чернігівської області здійснили навчальний візит до Польщі.

10:17 11.11.2019