Діяльність служби

Онлайн-консультування для служб у справах дітей

27.08.2021 начальник служби у справах дітей Юлія Дорошенко взяла участь в онлайн-консультуванні, щодо практичного застосування у діяльності норм постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 року № 843 «Деякі питання соціального захисту дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування» проведене Службою у справах дітей обласної державної адміністрації.

16:42 27.08.2021

Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» «Вокзал»

29.07.2021 начальником служби у справах дітей спільно з фахівцем із соціальної роботи ЦНСП та дільничним офіцером поліції проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» «Вокзал» . В ході рейду було  здійснено перевірки сімей, де проживають діти, які опинились в складних життєвих обставинах, або мають загрозу потрапити в такі обставини.

10:41 30.07.2021

Взята участь у навчанні

15.07.2021року начальник служби у справах дітей Юлія Дорошенко взяла участь у навчанні на тему: «Про теоретичні та практичні аспекти захисту прав дитини та формування  системи інституційного догляду та виховання дітей» на базі Ніжинської РДА, проведене Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації спільно з Службою у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації

16:39 16.07.2021