Діяльність служби

01 грудня 2021 року на зустріч до учнів шкіл Височанської територіальної громади  завітали інспектор ювенальної превенції, дільничний офіцер поліції та начальник служби у справах дітей. Для школярів було проведено лекції щодо небезпечних ситуацій пов`язаних з наркотичними засобами.

11:37 02.12.2021

круглий стіл на тему «Соціально-правовий захист дітей та проблеми взаємодії суб `єктів організації соціального захисту дітей ”

30 листопада 2021 року службою у справах дітей за участю голови Височанської сільської  ради, секретаря ради, заступника начальника з превентивної діяльності ВП №1 Ніжинського РВП ГУНП у Чернігівській області, дільничного офіцера поліції, інспектора сектору адміністративної практики, директора КНП «Борзнянський ЦПМСД», директора центру надання соціальних послуг,  начальника та головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту,   директорів шкіл та старост було проведено  круглий стіл на тему «Соціально-правовий захист дітей та  проблеми взаємодії суб `єктів організації соціального захисту дітей ”.

10:21 02.12.2021

профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал» на території громади.

З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні, що ґрунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини, 29 листопада 2021 року, начальником  служби у справах дітей Височанської сільської ради спільно з дільничним офіцером поліції та з фахівцем із соціальної роботи проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал» на території громади.

11:37 30.11.2021

Робочий візит до Головеньківського та Новомлинівського старостинських округів

04 жовтня 2021 року начальником служби у справах дітей спільно з дільничним офіцером поліції та фахівцем із соціальної роботи  здійснено робочий візит до Головеньківського та Новомлинівського старостинських округів. Було відвідано Головеньківську ЗОШ І-ІІІ ступенів та проведено з учнями  профілактичну бесіду щодо недопущення  вчинення правопорушень. Також відвідані сім`ї, які перебувають в складних життєвих обставинах та з батьками проведено бесіди щодо відповідального батьківства, не вживання спиртних напоїв, створення належних умов проживання та забезпечення дітей всіма необхідними засобами для повноцінного розвитку.

10:55 05.10.2021

Проведено профілактичний рейд «Урок»

Щороку в вересні-жовтні на території Височанської ТГ службою у справах дітей із залученням працівників освіти, поліції, центру надання соціальних послуг проводиться профілактичний захід «Урок». Його мета – виявлення дітей, які потенційно, без поважних причин, не приступили до навчання та вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, а також притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків.         28 вересня 2021 року під час рейду у навчальних закладах проводилися профілактичні бесіди з дітьми, які мають схильність до правопорушень.  Крім того, проводилися обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою перевірки готовності таких сімей до осінньо – зимового періоду.

15:43 30.09.2021